ТехнологіїПрислати новину

Чи варто купувати електронну книгу? Враження від користування та топ електронних книг України у 2025 році.

З даним девайсом я познайомився ще в далекому 2007 році. Це був той самий дизайн та майже ті самі виробники. Давайте розглянемо, як змінився цей ринок зараз.

Перша моя електронна книга була марки Sony. Це був кайфовий топовий продукт, але насолоджувався я ним не так довго, бо тоді він підтримував далеко не всі формати книжок. Конверторів із формату в формат було небагато, як і взагалі самих книжок в електронному вигляді. Користування на той час для мене було не досить приємним і викликало певні незручності. Тож, недовго покористувавшись книгою, я подарував її своєму знайомому.

Згодом, у 2010 році, коли технології вдосконалилися, я придбав собі вже більш просунуту за форматами модель PocketBook 360°. Стильна 5-дюймова книжка радувала мене досить довго. Захищений додатковим пластиком - чехлом дисплей, маленька та компактна, вона майже постійно супроводжувала мене. Вона підтримувала практично  всі формати, була наділена навіть гіроскопом та чудовою автономністю. Але часи йшли далі, на зміну прийшли нові моделі PocketBook, проте їхня надійність уже бажала кращого. З кожною прошивкою апарат все більше глючив і тупив. Навіть зараз це нарікання є у більшості користувачів цього бренду, хоча він досі залишається одним із найкращих у світі. Особисто я з 2016 року повністю відмовився від товарів цієї компанії.

У той час у моду увійшли аудіокнижки, потім знову повернулася паперова класика. Але зараз на дворі 2025 рік, і в моїх руках уже відносно новенький Amazon. Тож чи варто купувати зараз цей девайс?

Переваги покупки електронної книги:

Саме останній пункт був один із ключових в поверненні до електронної книги. Книжки займали багато місця, то ж частину доводилось одразу після читання продавати. А про читання перед сном я взагалі мовчу, світло відволікало оточуючих та заважало їм спати. Але є і недоліку у даного апарата, давайте їх теж розберемо.

Недоліки покупки електронної книги:

Тепер розглянемо топ електронних книг, які можна купити в Україні у 2025 році:

1. Amazon Kindle Paperwhite (11th Gen) та  Amazon Kindle 11th Gen. 2024

2. Pocketbook 634 Verse Pro та Pocketbook 743G InkPad 4

3. Kobo Libra 2

4. ONYX BOOX Nova Air 2 та ONYX BOOX Go 6

Висновок:

Якщо ви полюбляєте читати, та бажаєте робити це максимально та зручно. Якщо ви не любите книжні полички, та купу пилу на них. Якщо ви годинами не бажаєте обирати видавництво та чекати коли ж нарешті приїде ваша книга, а бажаєте весь цей час зручно та комфортно насолоджуватись обраною книгою. То електронна книга саме на  e-ink дисплеї однозначно для вас.

Надіслати повідомлення
Чтобы оставить отзыв под своим именем авторизируйтесь или войдите через социальную сеть